Volná pracovní místa

V současné době hledáme spolupracovníky na tyto pozice:

Pro pobočku v Praze

  • Stavební klempíř - specialista

NÁPLŇ PRÁCE:

  • výroba klempířských prvků
  • evidence, kontrola, uskladňování a vyskladňování zboží
  • výdej zboží zákazníkům dle dodacího listu
  • komunikace se zákazníky

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • vyučen v oboru klempíř - nutná praxe
  • znalost střešních materiálů
  • řidičský průkaz skupiny B - výhodou
  • fyzickou zdatnost
  • spolehlivost a samostatnost
  • komunikační schopnosti, ochotu, vstřícnost a poctivost
  • časovou flexibilitu
  • znalost práce na PC - velkou výhodou

CO NABÍZÍME:

  • zaměstnání na HPP
  • příležitost pracovat u stabilního zaměstnavatele
  • příjemné pracovní prostředí
  • jednosměnný provoz
  • zaměstnanecké výhody (13. plat a další benefity)
  • odpovídající platové ohodnocení

MOŽNÝ NÁSTUP:

  • Nástup je možný ihned nebo dle dohody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, prosím, zašlete nám motivační dopis a svůj životopis na naši

e-mailovou adresu: praha@ost-profi.cz

Tel.: +420 602 641 900