Okapové systémy s příslušenstvím


Okapové systémy, neboli žlaby a svody, včetně příslušenství, jsou podstatnou součástí každé kompletní realizace střešních systémů. Výběr vhodného materiálu, povrchové úpravy s ohledem na životnotnost samotných okapů, je důležitým krokem ke spokojenosti zákazníka.

Vyberte si z naší široké nabídky od kvalitních dodavatelů.

Široká barevná škála a profily okapových žlabů

Okapové systémy v naší nabídce naleznete hned v několika barevných variantách.    Velké množství druhů, tvarů a barevných provedení zajistí perfektní soulad s Vaší    střešní krytinou.

 

Okapové systémy v hranatém provedení

Hranaté okapové systémy - žlaby, svody, kotlíky, kolena, háky, vyrábíme ze všech dostupných, různobarevných a kvalitních materiálů, např. barevně lakovaný pozink,        lakovaný hliník, pozink, měď, titanzinek atd.

 

Image

Pozor na návrh okapového systému

Celková realizace střešních a okapových systémů podléhá důležitým pravidlům, respektive normám, které určuje Evropská unie. Každý okapový systém by měl být vybaven dostatečným množstvím svodů tak, aby zajistily bezproblémový odvod vody ze střešního systému. V opačném případě hrozí přetékání.

Mezi další velmi důležité aspekty výběru kvalitních žlabů a svodů je použitý materiál a povrchová úprava. Jedině tak zajistíte dlouhou životnost a bezproblémovou údržbu. Pokud si vyberete tu nejlevnější variantu, vesměs vždy je doprovázena poměrně náročnou a nákladnou údržbou v budoucnu.

Potřebujete kvalitní okapový systém ?